Haber

Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Özkan, Deprem Bölgesinde Vatandaşları Ziyaret Etti

Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, Osmaniye‘de depremzedelerin çadırlarını ziyaret etti.

Bir dizi kişi oluşturmak için Osmaniyeİstanbul’a giden Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, bölgedeki depremzedeleri de unutmadı.

Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, Menderes Belediye Meclis Üyeleri Erdoğan Yalçın ve Alper Şoför, CHP Menderes İlçe Başkanı Sezen Şen ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanları. OsmaniyeDepremin ardından Osmaniye’de depremzedeler Ziraat Odası, CHP İl Başkanlığı, Kadirli CHP seçim bürosu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Osmaniye asayiş çadırkent merkezi ve esnafları ziyaret etti.

Ziyaretlerine Kadirli ilçesi ile başlayan heyet, esnafın dertlerini dinleyerek düşüncelerini paylaştı.

Daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte depremzedelerin kaldığı çadırları ziyaret eden Başkan Yardımcısı Özkan, “Hepimiz çok hüzünlü bir sabaha uyandık, günlerce uyanamadık ama depremzedeler için çalışmaya devam ettik. , yaraları bir nebze olsun sarmak için tüm meslektaşlarımızla gece gündüz çalıştık.Burada gördüğüm görüntü çok farklı.Deprem mağdurları kızgın ve kızgın, arama kurtarma çalışmalarının zamanında yapılmadığını söylüyorlar, gönderilen yardımların dağıtımının etkin bir şekilde yapılmaması mağduriyetlerine bir yenisini daha eklemiştir.”

Depremzedelerin yaşadıklarının çok daha ağır olduğunu vurgulayan Özkan, şöyle devam etti:

“Çocuklarımıza bu acı günleri bir an önce unutturmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Çocuklarımız geleceğimizin umudu, onların yüzünü güldürmek, geleceğe daha umutla bakmasını sağlamak bizim görevimiz.”

Özkan daha sonra depremzedelere çeşitli ikramlar ve oyuncaklar dağıttı.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu